دستگاه برش چوب


برش cnc چوب

در بازار امروزه در بخش ماشین آلات برش cnc، یکی از پرکاربردترین دستگاه ها، دستگاه cnc چوب می باشد که استفاده از این دستگاه در دکوراسیون داخلی منازل، مطبهای پزشکی، هتل ها، شرکت ها و بسیاری از اماکن دیگر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

یک ویدیو در ارتباط با دستگاه سی ان سی چوب تماشا کنید:

کاربرد دستگاه cnc چوب

در صنعت مبل سازی:
مبلهای دارای تاچ و پایه، برای برشکاری نیاز به دستگاه برش سی ان سی دارند. این دستگاه برای افرادی که در این زمینه کار می کنند بسیار حائز اهمیت است.
استفاده از این دستگاه در صنعت مبل سازی برای مبل سازان بسیار مقرون به صرفه می باشد زیرا کار حکاکی توسط دستگاه انجام می شود حال آنکه پیش از این این هنر توسط دستان هنرمند هموطنان پیاده سازی می شد و هزینه ی بسیار زیادی نسبت به استفاده از دستگاه cnc چوب داشت.

دستگاه cnc چوب در ساختن دربها و پنجره ها نیز کاربرد وسیعی دارد. امروزه هنوز افرادی هستند که به هنر سنتی علاقه دارند و این نیز روز به روز رو به افزایش است. استفاده از پنجره های سنتی و دربهای چوبی سنتی در اماکن مختلف به خصوص در هتل ها رو به رشد است. حکاکی این قبیل دربها و پنجره ها توسط دستگاه برش cnc چوب صورت می گیرد.

 
کاربرد دستگاه CNC چوب در نمای ساختمان
دستگاه cnc چوب همچنین در نمای ساختمان ها بسیار پر کاربرد است. چوب ترمو یا ترمو وود امروزه در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده زیادی دارد. برای برش دادن این نوع چوب می بایست از دستگاه Cnc چوب استفاده شود. میتوان توسط دستگاه برش سی ان سی، نقوش بسیار زیبایی نیز روی این  نوع  چوب پیاده سازی کرد.
cnc چوب
دستگاه cnc چوب کاربردهای فراوان دیگری در زمینه های هنری، ساختمانی، صنعت و ... دارد که در آینده به آن می پردازیم.
 


 
اپراتور دستگاه حکاکی چوب

این دستگاه حرفه ای نیاز به اپراتور حرفه ای هم دارد؛ یعنی اگر قرار است از دستگاه CNC چوب به منظور استفاده در هر کدام از موارد بالا استفاده شود، اپراتور باید حرفه ای و با دقت باشد و گرنه طرح زده شده آنقدر ها هم دقیق خوب به دست نمی آید. اپراتور دستگاه CNC چوب باید تسلط کافی بر روی دستگاه داشته باشد. همچنین وی باید توانایی کار با نرم افزارها را داشته و ترجیحا به یکی از این نرم افزارها (مثل اتوکد و …) مسلط باشد.

بازاریابی برای دستگاه CNC چوب آنقدرها هم سخت نیست؛ فقط کافی است تلاش کنید نمونه هایی با کیفیت و دقیق بسازید تا مشتری را قانع کنید که از این دستگاه استفاده کند. پس دقت کنید که این شما هستید که مشتری را جذب یا از خود دور می کنید؛ با کیفیت کار کنید تا سفارشات شما بیشتر شود. همچنین سعی کنید بازار کار خود را گسترده کنید و تنها در یک حوزه مشغول به فعالیت نباشید.

شرکت سیمای شهر با دارابودن خدمات اجمالی و حرفه ای در زمینه ی انواع فعالیت های فروش دستگاهcnc و همچنین خدمات پس از فروش ان توانایی اجرای انواع پروسه های کاری را در زمینه ی برسی و فروش دستگاه به قسمت و پشتیبانی حرفه ای انجام میدهد.

توانایی سرویس دهی حرفه ای در سیمای شهر همیشه به منزله پاسخگویی بر بانک بزرگی از مشتریان برای دستگاه های cnc و همچنین دستگاه های چاپ و بنر بوده است .

برای آگاهی از قیمت دستگاه cnc چوب با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.