محصولات گروه صنعتی پویا برش

خم لوله و پروفیل

خم لوله و پروفیل

راسته بر

راسته بر

cnc سنگ

cnc سنگ

برش cnc پلاسما

برش cnc پلاسما

برش لیزری

برش لیزری

واترجت

واترجت

دستگاه cnc چوب

دستگاه cnc چوب

نورد ورق

نورد ورق

برش لیزری فلزات

استفاده از دستگاه های برش لیزری برای برش فلزات در صنایع گوناگون کاربردهای متفاوت و بسیاری دارد. ساخت قطعات طلا، برش لیزری استیل، برش لیزری فولاد، برش آلومینیوم، صنایع دستی، برش لوح و تندیس، برش مس و برنج از جمله موارد کاربرد برش لیزری فلزات هستند. ورود دستگاه لیزر به صنعت برش فلزات توانسته است صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه داشته باشد. توانایی بالا و ظرفیت برش لیزری یکی از مزایای فوق العاده این دستگاه ها می باشد.

 

برش لیزری آلومینیوم

دستگاه برش لیزری فلزات قابل استفاده در تمام صنایعی که نیاز مبرم به برش های دقیق و بدون رنجه و لبه از جمله ( مس، استیل، آهن، برنج، آلومینیوم، برنز ) را دارد، می باشد. در این برش لبه ها دارای سطحی براق و صاف و صیقلی خواهند بود.

 

برش لیزری صنایع دستی

هنرمندانی که محصولات صنایع دستی فلزی میسازند، می توانند از یک دستگاه برش و حکاکی لیزری برای انجام کار خود استفاده کنند. اگر سرمایه زیادی ندارید میتوانید از دستگاه های رومیزی و کوچک استفاده کنید و سپس کار خود را گسترش دهید و یک دستگاه با ابعاد بزرگتر تهیه کنید.

 

برش لیزری لوح ها و تندیس

دستگاه برش لیزری فلزات در طراحی و ساخت انواع لوح و تندیسهای همایش کاربرد دارد.

برش لیزری فلزات
برش لیزری فلزات
برش لیزری زیورآلات

این دستگاه برای ساخت انواع زیورآلات کاربرد دارد. برش با سرعت بالا صورت می گیرد که در آن طرح از قبل آماده شده را به دستگاه لیزر ارسال نموده و آن را برش لیزری می کنیم.

برش لیزری فلزات

 

برش لیزری فلزات

برش لیزری انواع مواد مختلف توسط تابش اشعه لیزر است که اغلب در بخش تولیدی صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. برش لیزری، یکی از پرطرفدارترین متدها برای برش مواد محسوب می گردد.

 

برش لیزری استیل

فلزات زردرنگ مانند مس، برنز و برنج معمولا در صنایع الکترونیکی یا حتی مد و زیورآلات بسیار استفاده می گردد که به راحتی توسط برش لیزری، برش داده می شوند.

 

برش لیزری آهن

یکی از موادی که معمولا با استفاده از لیزر با دقت تمام برش داده می شود، آهن می باشد. توانایی بی نظیر لیزر در ایجاد برش ها با دقت بسیار بالا سبب گسترش آن در صنعت برش آهن شده است.

 


آخرین مقالات