محصولات گروه صنعتی پویا برش

خم لوله و پروفیل

خم لوله و پروفیل

راسته بر

راسته بر

cnc سنگ

cnc سنگ

برش cnc پلاسما

برش cnc پلاسما

برش لیزری

برش لیزری

واترجت

واترجت

دستگاه cnc چوب

دستگاه cnc چوب

نورد ورق

نورد ورق

کاربرد برش لیزر در دکوراسیون داخلی چیست؟

برش لیزری
استفاده از دستگاه برش لیزری در بوجود آوردن طرح های بسیار زیبا و به روز مدتی ست در صنعت دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار میگیرد. با استفاده از حکاکی و برش لیزری فضاهای بسیار مدرن و قابل تحسین ایجاد میشود. برش لیزری در دکوراسیون رستوران ها و کافی شاپ ها، خانه ها و ویلاها، مطب ها، هتل ها و ... بسیار کاربرد دارد. به کاربردن طرح های زیبا توسط برش لیزری بر جذابیت فضاها اضافه می کند.  بوجود آوردن تغییرات حتی کوچک در تغییر روحیه افراد در اماکن مختلف مانند مطب پزشکان تاثیر بسزایی دارد. استفاده از رنگ بندی مناسب و طرح های مناسب تاثیر دوچندان دارد.
با استفاده از تکنولوژی برش لیزری میتوان انواع چوب، mdf، فلزات مثل استیل و ... را برش و حکاکی کرد. توسط دستگاه برش لیزری طرح های دلخواه را به هر شکل که مدنظر شماست میتوان روی متریال های مختلف پیاده سازی کرد. برش لیزری در ساخت پارتیشن و جداکننده ها در منازل و سالن های زیبایی، هتل ها و ... کاربرد دارد. ایجاد سقف کاذب و نرده های بسیار زیبا، آویزهای زیبا و ... از دیگر کاربردهای برش لیزری است. میتوان در فضاهایی که از برش لیزری در دکوراسیون استفاده شده است از نورپردازی مناسب بهره گرفت برای اینکه فضا جلوه بهتر و زیباتری داشته باشد.

کاربرد برش لیزری در دکوراسیون داخلی

 

چگونه عملیات برش توسط دستگاه انجام میشود؟

ابتدا طرح و تصویر مورد نظر را به فایل کامپیوتری تبدیل میکنیم سپس آن را به دستگاه لیزر ارسال میکنیم بعد از آن طی مدت کوتاهی طرح مورد نظر ما بر روی چوب، پارچه و سنگ، شیشه و یا پلکسی گلس آماده می شود.
زمانیکه از برش لیزری برای ساخت پارتیشن و جدا کننده استفاده می شود، این محصولات باعث زیبایی خاصی در آن فضا و همچنین موجب ایجاد آرامش خاصی در محیط می شوند. محصولاتی که توسط این دستگاه ایجاد می شوند یک مزیت فوق العاده دارند و آن این است که هر شخصی میتواند طرح مورد نظر خود را پیاده سازی کند. در واقع این محصولات قابلیت سفارشی سازی را دارند. از این دستگاه میتوان برای ساخت دکور و انواع مجسمه و تندیس بهره برد. برای فضاهای خارجی میتوان از فلزات استیل در برش لیزری استفاده کرد.


کاربرد برش لیزری در دکوراسیون داخلی
برش لیزری چه مزیت هایی دارد؟

  • ایجاد طرح های دلخواه بر روی هر نوع متریالی مانند چوب، ام دی اف، فلز، شیشه، پلکسی گلس و ...
  • ساخت انواع درب و پارتیشن، انواع دکورها و تابلوهای دیواری توسط برش لیزری
  • تزیین نمایشگاه ها و اماکنی مانند تالار و هتل توسط برش لیزری
  • ایجاد اتاق آسانسور با برش دادن ورق های فلزی و غیر فلزی و ساختن انواع لابی و ...
  • حکاکی نقوش مختلف و نوشته روی انواع متریال، مثل پارچه و فلز و شیشه در دکوراسیون داخلی

مقاله در ارتباط با قیمت دستگاه برش لیزری بخوانید.


آخرین مقالات