محصولات گروه صنعتی پویا برش

خم لوله و پروفیل

خم لوله و پروفیل

راسته بر

راسته بر

cnc سنگ

cnc سنگ

برش cnc پلاسما

برش cnc پلاسما

برش لیزری

برش لیزری

واترجت

واترجت

دستگاه cnc چوب

دستگاه cnc چوب

نورد ورق

نورد ورق

قیمت دستگاه برش لیزری

قیمت دستگاه برش لیزری
دستگاه برش لیزری

 

دستگاه برش لیزری در انجام سفارشات اختصاصی برش بسیار حائز اهیمت است زیرا این دستگاه یکی از آپدیت ترین سیستم ها را برای عملیات لیزری مورد استفاده قرار میدهد. این دستگاه معمولا برای برش های بسیار دقیق استفاده می شود.

 

هنگام خرید دستگاه برش لیزر به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای خرید این دستگاه ما باید توجه کنیم که با خرید دستگاه برش لیزر چه نیازی از ما برآورده می شود و ما به چه منظور آن را میخریم؟

از جمله فاکتورهای قابل توجه سایز میز کار است. شما باید با توجه به متریالی که می خواهید از آن استفاده کنید و این که قرار است برش و حکاکی روی چه سایزی از متریال انجام گیرد، سایز میز کار خود را انتخاب کنید.

اگر سایز متریالی که قرار است روی آن طرحی حکاکی شود، بزرگ باشد به همان نسبت باید میز دستگاه برش لیزر نیز بزرگ انتخاب شود. در غیر این صورت متریال روی دستگاه جای نمی گیرد.

 مشخص کردن نوع پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای خریداری بسیار مهم است.

توان تیوب دستگاه نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا توسط این تیوب لیزر می توان هزینه تولید پرتو لیزر را کاهش داد ولی اگر از آن استفاده نشود تولید پرتو لیزر بسیار پر هزینه و سخت است. این توان قابل تغییر است که برای کار روی متریال های متفاوت توان این لیزر متفاوت است.

از ویژگی های دیگر دستگاه برش لیزر میز ثابت و یا برقی بودن آن است. که اگر این میز ثابت باشد باید برای برش روی قسمت های مختلف متریال این چرخش به صورت دستی انجام گیرد. ولی اگر میز برقی باشد دیگر به راحتی قابل چرخش برای حکاکی خواهد بود.

 


آخرین مقالات