محصولات گروه صنعتی پویا برش

دستگاه نورد

دستگاه نورد

دستگاه برش cnc

دستگاه برش cnc

cnc سنگ

cnc سنگ

برش لیزر

برش لیزر

برش پلاسما cnc

برش پلاسما cnc

واترجت

واترجت

حکاکی چوب

حکاکی چوب

خم ورق

خم ورق


پانچ  استیل

پانچ ورق
همزمان با پیشرفت در زمینه علم و فناوری و صنعت، در صنعت هایی که موجب تولید قطعه و ... میگردد نیازهایی بوجود آمد. یکی از این نیازها استفاده از سیستم کنترل عددی یا کامپیوتری می باشد که با بوجود آمدن دستگاه های cnc سی ان سی مرتفع شد. دستگاه های cnc سی ان سی موجب کاهش خطاهای انسانی شد.  دستگاه های برش cnc یکی از اجزا مهم و جدانشدنی در  پروسه ساخت و تولید است. این فاکتور در مورد پانچ نیز صادق می باشد. از جمله پانچ استیل، پانچ آهن و.... . برش سی ان سی  یا cnc شامل پهنه ی گسترده ای از اشکال و فرم ها و قطعات می باشد که بعنوان مثال میتوان از پانچ استیل نام برد که به اختصار آن را معرفی خواهیم کرد:


پانچ ورق استیل

پانچ دستگاهی است که برای برش دادن و فرم دادن فلزات از جمله استیل و آهن و آلومینیوم استفاده می گردد که نسبت به نوع دستگاه پانچ کاربرد آن تفاوت پیداخواهد کرد. یکی از متداول ترین انواع دستگاه پانچ ، پانچ سی ان سی یا پانچ cnc می باشد که برای برش و پانچ آهن و کامپوزیت به کار برده می شود. از آنجا که ورقهای استیل قیمت بالایی دارند به همین خاطر باید از دستگاهی استفاده کرد که میزان خطای برش را کاهش دهد و موجب کمترین دورریز در قطعه شود. برای اینکه پروسه پانچ بر روی یک ورق انجام شود ابتدا طرح اولیه فرم مورد نظر را در نرم افزار مربوطه پیاده سازی می کنیم سپس فایل را به دستگاه منتقل می نماییم سپس عملیات پانچ و برش روی ورق انجام می شود. پس از اینکه ورق استیل پانچ شد آن را برای عملیاتی دیگر مثل خم کردن و جوش حاضر می کنیم. دستگاه های پانچ معمولا مزایای زیادی دارند از جمله داشتن سرعت بسیار بالا و تولید اشکال منظم مانند مربع و لوزی و ...
از نقاط ضعف دستگاه های پانچ cnc عدم برش دقیق اشکال بسیار پیچیده، محدود بودن در ضخامت بالای ورق و استفاده از سنبه و ماتریس است.

گروه صنعتی پویابرش سازنده انواع دستگاه های پانچ cnc (پانچ سی ان سی)، دستگاه برش لیزری فلزات، دستگاه برش cnc، دستگاه برش cnc پلاسما، برش cncهواگاز، برش واترجت، راسته بر، همچنین سازنده دستگاه های نورد، خم ورق،  cnc سنگ، دستگاه حکاکی چوب، دستگاه دریل cnc و تمامی دستگاه های برش cnc می باشد . جهت اطلاع از قیمت ها با شماره تلفن 09133130096 تماس حاصل فرمایید.


آخرین مقاله های cnc