محصولات گروه صنعتی پویا برش

دستگاه نورد

دستگاه نورد

دستگاه برش cnc

دستگاه برش cnc

cnc سنگ

cnc سنگ

برش لیزر

برش لیزر

برش پلاسما cnc

برش پلاسما cnc

واترجت

واترجت

حکاکی چوب

حکاکی چوب

خم ورق

خم ورق

 

CNC دریل

دریل cnc
همزمان با پیشرفت تکنولوژی در زمینه ساخت ساختمان ها و سازه، صنعت ساختمان دچار تحول عظیمی از نظر استحکام و ... گشته است. برای افزایش دادن استحکام و امنیت یک ساختمان به منظور متصل نمودن سازه ها از پیچ و مهره استفاده می شود. استفاده از دریل Cnc تک محور و سه محور در این زمینه بسیار کمک کننده می باشد. پویابرش سعی بر ساخت بهترین دستگاه های برش cnc  همینطور دستگاه دریل cnc را داشته و تا به امروز موفقیت زیادی در این زمینه کسب نموده است.
دستگاه دریل Cnc در زمینه کارخانجات تولید سازه فلزی بسیار کاربرد دارد. دریل Cnc توانایی انجام عملیات سوراخ کاری با دقت بسیار بالا را دارد. دریل Cnc غالبا عملیات سوراخ کاری را با کمترین خطا و با بالاترین کیفیت انجام می دهد.  معمولا دریل Cnc دونوع می باشد.

دریل Cnc تک محور و دریل cnc سه محورCNC دریل تک محور

دستگاه دریل cnc تک محور دارای قابلیت سوراخ کاری با یک اسپیندل بر محور z را دارا می باشد. دریل Cnc تک محور توانایی سوارخ کاری روی ورق هایی تا  ضخامت 110 سانتی متر را دارد.  دریل سی ان سی تک محور در جاهایی که تولید سازه تا 3500 تن می رسد کاربرد دارد. در اینجا میزان تیراژ مورد توجه می باشد.

CNC دریل سه محور

دستگاه دریل سی ان سی سه محور از سه طرف میتواند سوراخ کاری را انجام دهد. به همین علت به آن سه محور اطلاق می گردد. از این دستگاه برای سازه های ساختمانی اچ مانند و جعبه ای شکل، به منظور سوراخ کاری استفاده می شود. این دستگاه دارای دقت بسیار بالایی می باشد. پروسه سوراخکاری بدین شکل می باشد که تمامی سوراخ کاری های لازم سازه در اپلیکیشنی طراحی می گردد سپس توسط دستگاه دریل cnc سه محور عملیات سوراخ کاری انجام می شود.
دریل cnc سه محور دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند تکرارپذیری، دقت بسیار بالا، قابلیت استفاده از نرم افزار کاربردی، کنترل اسپیندل و سرعت دستگاه و .... است.


آخرین مقاله های cnc