محصولات گروه صنعتی پویا برش

خم لوله و پروفیل

خم لوله و پروفیل

راسته بر

راسته بر

cnc سنگ

cnc سنگ

برش cnc پلاسما

برش cnc پلاسما

برش لیزری

برش لیزری

واترجت

واترجت

دستگاه cnc چوب

دستگاه cnc چوب

نورد ورق

نورد ورق

 

دریل cnc
همزمان با پیشرفت تکنولوژی در زمینه ساخت ساختمان ها و سازه، صنعت ساختمان دچار تحول عظیمی از نظر استحکام و ... گشته است. برای افزایش دادن استحکام و امنیت یک ساختمان به منظور متصل نمودن سازه ها از پیچ و مهره استفاده می شود. استفاده از دریل Cnc تک محور و سه محور در این زمینه بسیار کمک کننده می باشد.
دستگاه دریل Cnc در زمینه کارخانجات تولید سازه فلزی بسیار کاربرد دارد. این دستگاه توانایی انجام عملیات سوراخ کاری با دقت بسیار بالا را دارد. همچنین عملیات سوراخ کاری را با کمترین خطا و با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

انواع دریل سی ان سی:

  • دریل Cnc تک محور
  • دریل cnc سه محورCNC دریل تک محور

دستگاه دریل سی ان سی تک محور دارای قابلیت سوراخ کاری با یک اسپیندل بر محور z را دارا می باشد. دریل Cnc تک محور توانایی سوارخ کاری روی ورق هایی تا  ضخامت 110 سانتی متر را دارد. این دستگاه در جاهایی که تولید سازه تا 3500 تن می رسد کاربرد دارد. در اینجا میزان تیراژ مورد توجه می باشد.

CNC دریل سه محور

دستگاه دریل سی ان سی سه محور از سه طرف میتواند سوراخ کاری را انجام دهد. به همین علت به آن سه محور گفته می شود. از این دستگاه برای سازه های ساختمانی اچ مانند و جعبه ای شکل، به منظور سوراخ کاری استفاده می شود. این دستگاه دارای دقت بسیار بالایی می باشد. پروسه سوراخکاری بدین شکل می باشد که تمامی سوراخ کاری های لازم سازه در اپلیکیشنی طراحی می گردد سپس توسط دستگاه دریل cnc سه محور عملیات سوراخ کاری انجام می شود. دریل cnc سه محور دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند تکرارپذیری، دقت بسیار بالا، قابلیت استفاده از نرم افزار کاربردی، کنترل اسپیندل و سرعت دستگاه و .... است.


آخرین مقالات