دریل دروازه ای cnc چیست؟

دریل دروازه ای cnc به منظور سوراخ کردن فلزاتی نظیر آهن با ضخامت های بالا و به صورت بسیار دقیق کاربرد دارد. این دستگاه cnc برای استفاده در سازه های فلزی بسیار کاربرد دارد.

دریل cnc

دریل دروازه ای cnc چه مزایایی دارد؟

این دستگاه قادر است تا 80 میلی متر و حتی بیشتر را سوراخ کاری کند. این دستگاه توانایی سوراخ کاری همزمان را دارد به این معنی که تا پنج صفحه فلزی را میتوان سوراخ کاری کند. دریل دروازه ای CNC از گیره های مخصوصی استفاده میکند که تا چهار قطعه کار را روی میز نگه میدارد. این دستگاه مجهز به سفاله کش است که براده های سوراخ کاری را جمع مبکند. ابن دستگاه از  آب صابون استفاده میکند. در دو محور دستگاه از موتورهای آک سرو استفاده می شود. برای انتقال حرکت محورها و ایجاد دقت بیشتر از لاینر و بال اسکرو استفاده میگردد. از incoder جهت ایجاد دقت بیشتر استفاده می شود.مجهز بودن به سیستم هیدرولیک برای محور ضد دستگاه دریل دروازه ای CNC. برای کنترل کردن ارتعاشات ایجاد شده از سازه یکپارچه ماشین کاری شده در دریل دروازه ای CNC استفاده می شود.

 

ویژگی های خاص دستگاه دریل cnc ساخته شده توسط پویابرش

  • دریل دروازه ای CNC به منظور سوراخکاری جوین ها و ایجاد مبدل های حرارتی کاربرد ویژه دارد. میز دریل دروازه ای cnc به 12 عدد کلمپ هیدرولیک مجهز است که این به منظور بستن و محکم نگه داشته شدن قطعه کار تعبیه شده است.
  • این دستگاه به گونه ای ساخته می شود که قطعه های کار را میتوان به طور جداگانه روی 4 طرف میز کار بست و به صورت جداگانه روی آنها عملیات انجام داد. توسط کنترل سی ان سی میز کار را میتوان به خوبی کنترل کرد.
  • سوراخ کاری تا 50 میلیمتر و حتی بیشتر روی قطعه کار.
  • سوراخ کاری تا قطر 33 میلی متر روی قطعه کار.
  • مجهز به سیستم کنترل pc base
  • توان موتور دستگاه دریل دروازه ای CNC تا 4 کیلووات می باشد.