گروه صنعتی پویا برش       

 گروه صنعتی پویا برش در سال 1381 با طراحی و ساخت دستگاه برش CNC هواگاز پلاسما با ابعاد 6×2 مترطی سفارش یکی از مراکز فعال صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود. با نوآوری در زمینه نرم افزار و سخت افزار و کاربر پسند بودن ((user friendly دستگاه، مجموعه فنی مهندسی نوپا با استقبال چشمگیر صنعتگران محترم در استان و سپس در اقصی نقاط کشور قرار گرفته وبا بهبود مستمر و حضور در مراکزحساس صنعتی کشور به اعتبار گروه صنعتی پویا برش افزوده شد و با اخذ گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت ISO-9001-2008 از شرکت MIC انگلستان در مسیر ارتقا کیفیت و بهبود مستمر محصولات تولیدی خود همت گمارد.

این تجربه موفق، متخصصین مجموعه را بر آن داشت تا در سال 1387در راستای تنوع محصول با تولید دستگاه قیچی گیوتین هیدرولیک و بومی سازی طراحی آن در مجموعه، قدم در مسیر طراحی و ساخت ماشین آلات برش سرد گذارده وهم اکنون با گذشت بیش از یک دهه از شروع فعالیت خود سبد محصولات خود را با ماشین آلات برش CNC هوا گاز و پلاسما، گیوتین، دستگاه نورد چهار غلطکه تمام هیدرولیک، ماشین آلات فرم دهی و اتوماسیون جوش و برش ارتقا بخشد.

گروه صنعتی پویا برش با گردآوری متخصصین مجرب و کارآزموده در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و دارا بودن واحد طراحی و مهندسی و تحقیق و توسعه (R&D) توانسته است طراحی و ساخت را در کلیه زمینه های (مکانیک، الکترونیک، نرم افزار و سخت افزار) مربوط به محصولات تولیدی خود را بومی کرده و این مهم باعث گردیده هر روز شاهد بهبود مستمر کیفیت و نوآوری در محصولات تولیدی و تسهیل در خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز باشیم.

در پایان از تمامی مدیران، مهندسان و صنعتگران محترم که با اعتماد به گروه صنعتی پویا برش ما را در رسیدن به اهداف عالی این مجموعه یاری نمودند کمال تشکر را داریم.

درباره ما

آخرین مقاله های cnc

مقالات