گروه صنعتی پویا برش   

گروه صنعتی پویابرش

   

 گروه صنعتی پویا برش در سال 1381 با طراحی و ساخت دستگاه برش CNC هواگاز پلاسما با ابعاد 6×2 مترطی سفارش یکی از مراکز فعال صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود. با نوآوری در زمینه نرم افزار و سخت افزار و کاربر پسند بودن دستگاه، مجموعه فنی مهندسی نوپا با استقبال چشمگیر صنعتگران محترم در استان و سپس در اقصی نقاط کشور قرار گرفته و با بهبود مستمر و حضور در مراکز حساس صنعتی کشور به اعتبار گروه صنعتی پویا برش افزوده شد. سپس با اخذ گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت ISO-9001-2008 از شرکت MIC انگلستان در مسیر ارتقا کیفیت و بهبود مستمر محصولات تولیدی خود همت گمارد.

این تجربه موفق، متخصصین مجموعه را بر آن داشت تا در سال 1387 در راستای تنوع محصول با تولید دستگاه قیچی گیوتین هیدرولیک و بومی سازی طراحی آن در مجموعه، قدم در مسیر طراحی و ساخت ماشین آلات برش سرد گذارده و هم اکنون با گذشت بیش از یک دهه از شروع فعالیت خود سبد محصولات خود را با ماشین آلات برش CNC هوا گاز و پلاسما، گیوتین، دستگاه نورد چهار غلطکه تمام هیدرولیک، ماشین آلات فرم دهی و اتوماسیون جوش و برش ارتقا بخشد.

گروه صنعتی پویا برش با گردآوری متخصصین مجرب و کارآزموده در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و دارا بودن واحد طراحی و مهندسی و تحقیق و توسعه (R&D) توانسته است طراحی و ساخت را در کلیه زمینه های (مکانیک، الکترونیک، نرم افزار و سخت افزار) مربوط به محصولات تولیدی خود را بومی کند. این مهم باعث گردیده هر روز شاهد بهبود مستمر کیفیت و نوآوری در محصولات تولیدی و تسهیل در خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز باشیم.

در پایان از تمامی مدیران، مهندسان و صنعتگران محترم که با اعتماد به گروه صنعتی پویا برش ما را در رسیدن به اهداف عالی این مجموعه یاری نمودند کمال تشکر را داریم.